کلام حضرت امام

iranemoaser.com

روزشمار انقلاب اسلامی

iranemoaser.com

مسئله فلسطین

iranemoaser.com

چاپ
شناسه خبر : 589
96/2/31 - 16:28 - 2017-5-21 17:28:27
پیام حجة الاسلام دکتر سید حمید روحانی

به ‌مناسبت حضور حماسی ملت ایران در 1396/02/29

پیام حجة الاسلام دکتر سید حمید روحانی

پیام حجة الاسلام دکتر سید حمید روحانی

به ‌مناسبت حضور حماسی ملت ایران در 1396/02/29

هوالعزیز

نخست، سپاس بیکران ملتی را که با حضور زندگیساز و سرنوشت ساز خود در پای صندوق رأی در روز 1396/02/29 به ندای آسمانی مقام معظم رهبری لبیک گفتند و وفاداری خویش را به انقلاب اسلامی ، راه امام و شهدای عزیز به نمایش گذاشتند، دموکراسی واقعی را به دنیا نشان دادند و دست رد بر سینه نامحرمان و بیگانه‌پرستان زدند. این حضور حماسی و انقلابی پس از چهار سال شگرد و شیطنت برای بیرون راندن مردم ایران از صحنه و نامحرم دانستن آنان، این حقیقت را به درستی آشکار ساخت که یک ملت بیدار و فرزندان هوشیار خمینی را با خیمه‌شب بازی ، پشت هم‌اندازی و لالایی‌های اهریمنی و ابلیسی نمی‌توان خواب و خام کرد و از صحنه کنار زد و کدخدای خونخوار را که ملت قهرمان‌پرور ایران از در بیرون رانده است از پنجره به درون کشاند و ظلمت و ذلت را بر نور و روشنایی و عزت و کرامت چیره ساخت.

دوم بر ملت ایران، این صاحبان آگاه و با بصیرت است که با تیزبینی و ریزبینی خدمت‌کاران و خدمت‌گزارانی را که با رأی ملت به قدرت رسیده‌اند زیر دید داشته باشند و مراقبت کنند که مبادا نظام اشرافیگری، حرام‌خواری و فساد مالی و اقتصادی را بار دیگر جایگزین نظام محرومان و مستضعفان سازند و بداخلاقی، دروغ‌پردازی و نیرنگ‌بازی را رواج دهند و در این شرایط که شماری از مردم عزیز ما قدرت خرید حتی نیازمندی‌های ضروری مانند دارو و درمان را ندارند حقوق وحشتناک و بی‌حد و مرز نجومی به پول‌پرستان زالو صفت بپردازند.

سوم بایسته است از حضرت حجة الاسلام و المسلمین آقای رئیسی که در برابر هوچی‌گری‌ها، یاوه‌گویی‌ها، بهتان تراشی‌ها و جوسازی‌های افسار گسیخته جاه‌طلبان، علی‌گونه صبر و بردباری و شکیبایی از خویش نشان دادند و اخلاق اسلامی را رعایت کردند، به سهم خود سپاس فراوان داشته باشم . سیل تهمت و انواع نسبت‌های ناروا که از سوی حرامیان عقیده و اندیشه و فرزندان خلف عمرو عاص و معاویه به سوی این سید بزرگوار و مظلوم سرازیر شد، ما را به یاد سردمداران جنایت‌کار و بی‌بندوبار حاکمان اموی می‌اندازد که با تبلیغات و جوسازی‌ها کاری کردند که وقتی مردم خبر شهادت حضرت علی (ع) را در محراب عبادت شنیدند با شگفتی پرسیدند علی برای چه کاری به مسجد رفته بود؟ و اینجاست که بار دیگر باید بگویم : من از تکرار تاریخ می‌ترسم.

چهارم بر رئیس جمهور دولت دوازدهم است که دریابد ملت ایران با این رأی خردمندانه و سنجیده به او، اولاً راه هرگونه گریز و دستاویز را بر وی بستند تا فردا نتواند ادعا کند که اگر مردم به من بار دیگر رأی می‌دادند برجام نافرجام نمی‌ماند و من می‌توانستم در دوره دوم ریاست جمهوری با اجرای برجام مشکل گرانی کمرشکن، تورم فزاینده و اقتصاد فلج شده را حل کنم ثانیاً ملت عزیز ایران و در واقع خداوند متعال نخواست که شخصیتی وارسته و آزاده از تبار ابراهیمیان، وارث آلودگیهای برجام و آشفتگی‌های اقتصادی، سیاسی و اخلاقی دولتی باشد که کشور را به ورطه سقوط کشانده است. امید است از این فرصت طلایی که برای آقای رئیس جمهور پیش آمده در راه خدمت به خدا و خلق بهره‌ گیرد، از اشرافیگری بپرهیزد زرپرستان تیلیاردر و قدرت پرست را از دستگاه دولت برهاند از کنار سرمایه‌داران و حرام‌خوران برخیزد و در کنار مستضعفان گام‌های برجسته‌ای بردارد و به یاد محرومان باشد، پاپرهنگان، بیکاران و محرومان را دریابد. باشد که به مصداق آیه شریفه« يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ» مورد مغفرت قرار بگیرد.

 

                                                      والسلام علی من اتبع الهدی

                                                      سید حمید روحانی

                                                                                                                        1396/02/31

نامه حضرت امام

iranemoaser.com

کتاب نهضت امام خمینی

iranemoaser.com

نقد کتاب

iranemoaser.com

گفتنی ها و دانستنی ها

گفتنی ها و دانستنی ها